Usługi

Domowy hotel dla psów

Jest to oferta skierowana do wszystkich tych, którzy planują wyjazd a nie mogą zabrać ze sobą swojego pupila. Przebywającym u mnie psim gościom zapewniam towarzystwo i bezpieczeństwo, regularne, ciekawe spacery po spokojnej okolicy (łąka, las), dużą przestrzeń zorganizowaną w taki sposób, aby każdy pies miał swoje przyjazne miejsce. Dom posiada niewielki ogródek, ogrodzony i całkowicie odizolowany od osiedlowej uliczki, gdzie psy, poza spacerami, mogą w przyjemny i aktywny sposób spędzić czas. Przebywające u mnie psy są traktowane na równi z domownikami, otrzymują należną im porcję zainteresowania i uwagi. Posiłki dla psów przygotowuję trzymając się ściśle wskazówek opiekunów.

Szkolenie psów

Zapraszam do skorzystania z oferty indywidualnego i grupowego szkolenia psów. Zajęcia indywidualne odbywają się w miejscu dostosowanym do możliwości właściciela i potrzeb jego psa, czas trwania: 1 godzina. Przed zajęciami zachęcam do skorzystania z opcji płatnych konsultacji w domu klienta mających na celu lepsze poznanie pupila, warunków w jakich żyje i wzajemnych oczekiwań. Szkolenie prowadzę wykorzystując metody pozytywne, z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo oraz komfort psa i właściciela. W zakresie szkoleń grupowych, współpracuję ze Szkołą Komunikacji Ludzi i Psów "Psia Edukacja", zajęcia prowadzone są na Białołęce, na placu przy ulicy Lewandów 29.

Akcesoria

Smakołyki treningowe. Proponuję pyszne, zdrowe, pieczone w domu "Psiepyszne Ciacha", przygotowywane z naturalnych, zdrowych składników. Są wzbogacone majerankiem, warzywami i owocami (marchew, buraki, jabłka). Ciasteczka należy przechowywać w lodówce, mają krótki termin ważności (3 miesiące). Psy przepadają za ich wybornym smakiem, ciastka są więc wspaniałym motywatorem i gwarancją udanego szkolenia.

Maty węchowe. Zabawy węchowe są dla psa bardzo ważne, gdyż aktywizują jego wiodący zmysł. Dlatego ręcznie robione, kolorowe maty węchowe są dosknałym sposobem na zabawę z psem w domu. Matę napełnia się smakołykami, które następnie są wyszukiwane przez psa. Maty robię na konkretne zamówienie, kolorystyka maty może być dostosowana do oczekiwań klienta,

Szarpaki polarowe. Ręcznie robione, kolorowe szarpaki z polaru są lubianymi przez psy zabawkami. Miękkie, wytrzymałe, mogą być uzupełnione zabawką (piłka, ring).

Konsultacje behawioralne

W przypadku wystąpienia problemów z zachowaniem u psa (np. lęk, agresja, zachowania nietypowe, etc.) zapraszam do skorzystania z konsultacji behawioralnych, w celu zdiagnozowania problemu i ustalenia programu naprawczego.

Dogoterapia

Dogoterapia, a raczej zajęcia edukacyjne z psem, jest to oferta skierowana głównie do przedszkoli. Podczas zajęć uczę dzieci zasad bezpiecznego kontaktu z psami, odpowiedzialności za zwierzę domowe, dzieci poznają również sposoby komunikacji psów („psi język”). Zajęcia są przeplatane zabawami ruchowymi, łamigłówkami, dzieci poznają wierszyki i piosenki, których głównym bohaterem jest pies.

Petsitting

Petsitting jest ofertą skierowaną do opiekunów psów, którzy ze względu na swoje zajęcia zawodowe nie mogą zapewnić swym pupilom należytej ilości spacerów. Wyprowadzę psa na spacer, zapewniając mu w tym czasie rozrywkę, podstawy szkolenia, ewentualnie również towarzystwo mojej ponad trzyletniej suczki rasy Golden Retriever posiadającej wysokie kompetencje społeczne. Mam również kilka patentów na psią nudę, mogę przygotować zabawki wypełnione smakołykami lub pograć z psem w psie łamigłówki.