Podwyżka cen

Podwyżka cen

Od lutego 2019 w hotelu Pieskie Życie obowiązywać będą nowe ceny, szczegóły znajdą Państwo w cenniku.

W okresie ferii 2019 hotelik Pieskie Życie nie posiada już wolnych miejsc.

Uprzejmie informuję, że do 25 września nie posiadamy już wolnych miejsc w hoteliku. Kolejnych gości zapraszam po 25 września.

Kurs instruktorski został zorganizowany przez Psią Wachtę, a prowadzony przez Panią Olgę Nylec, prezes Stowarzyszenia Rally Obedience w Polsce. W planach zajęcia rally-o oraz klub rally-o.

Z dumą i radością informuję, że w grudniu 2016 roku ukończyłam Kurs Instruktorski dla Behawiorystów, będący kolejnym etapem w poszerzaniu wiedzy kynologicznej. Właścicieli czworonogów, którzy mają problemy ze swoimi pupilami zapraszam na konsultacje behawioralne.

 

WAŻNE! Uprzejmie informuję, że w okresie od 16.07.2016r. do 31.07.2016r. hotel w "Pieskim Życiu" będzie nieczynny. Zapraszam w sierpniu!

 

Sezon hotelowy w pełni! W związku z powyższym przypominam o zabezpieczeniu Waszych pupili przeciw kleszczom. Jako jedną z lepszych metod polecam stosowanie tabletki Bravecto, skutecznie zabezpieczającej pupila aż na trzy miesiące.

 

Z ogromną radością informuję, że „Pieskie Życie” rozpoczęło stałą współpracę ze Szkołą Komunikacji Ludzi i Psów „Psia Edukacja”, kierowaną przez Joannę Hajdyłę-Jarosz, Zoopsychologa i Trenera Psów. www.psiaedukacja.pl Istniejąca od 2008 roku „Psia Edukacja” zajmuje się szkoleniem psów, udzielaniem konsultacji behawioralnych, prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz organizuje szereg warsztatów i seminariów dotyczących psiego behawioru, poprawy komunikacji na linii pies-człowiek i służących lepszemu poznaniu tych wspaniałych zwierząt. „Psia Edukacja” jest organizatorem niezapomnianych wakacji z psem, podczas których właściciele poznają różne możliwości pracy z czworonogiem. „Pieskie Życie” zasili ekipę „Psiej Edukacji” w zakresie szkolenia psów, organizacji zajęć edukacyjnych dla dzieci i domowego hotelu dla psów. Nowością w naszej ofercie będą spacery socjalizacyjne, podczas których właściciele, pod okiem trenerów i behawiorystów będą mieli możliwość lepszej obserwacji zachowania swoich psów, a także ich późniejszej analizy.

 

Zapraszam do zakupu unikalnych misek dla psów, robionych ręcznie z gliny, bez użycia koła garncarskiego i form odlewniczych przez artystkę z Warszawy, Maję Kornacką.Dwukrotne wypalanie w wysokich temperaturach gwarantuje uzyskanie odpowiedniej trwałości i twardości. Powierzchnia pokryta jest szkliwem. Specyficzny proces wytwórczy sprawia, że każdy egzemplarz ma unikalny charakter. Miseczki występują w różnych rozmiarach a ich kształt jest wypadkową oczekiwań klienta i wizji artystycznej ich twórczyni.

 

12 września bieżącego roku rozpoczynam Kurs Instruktorski dla Behawiorystów, również organizowany przez Agnieszkę Nojszewską i jej Akademię "Dobry Pies". Stanowi on kontynuację i poszerzenie wiedzy zdobytej przeze mnie na Kursie Trenerskim.